Septodont – інноваційні, безпечні та ефективні рішення у галузі охорони здоров’я.

85+ років
у стоматологічній
індустрії.

500 мільйонів
ін’єкцій анестетиків
Septodont щороку.

Визнання більше ніж у
150 країнах світу.

1700+ працівників
Septodont на службі у стоматологів.

150 державних регулюючих органів і професійних стоматологічних суспільств визнають якість продукції Septodont.

- дистриб’ютори

- дочірні компанії / представництва

Septodont має дві сучасні фабрики з виробництва анестетиків на основі артикаїну – в Канаді та Франції.

Стоматологи з усього світу знають, що можуть покластися на незмінно високу якість продуктів компанії Septodont. Їхньої довіра зробила Septodont світовим лідером на ринку місцевих анестетиків.

Компанія Septodont виконує вимоги країн і континентів, відомих своєю фармакопеєю, таких як Європа, Японія і США, та відповідає найжорсткішим стандартам якості. Картриджі анестетика проходять ще 27 етапів контролю якості, результати яких фіксуються.

Septodont работает в тесном сотрудничестве с ведущими научными учреждениями и стоматологическими организациями для разработки новейших продуктов, которые отвечают потребностям современной стоматологии.

Благодаря постоянным исследованиям и инновационным разработкам, Septodont предлагает широкий ассортимент продуктов с местной анестезией, которые обеспечивают надежное и эффективное обезболивание, снижение рисков возникновения побочных эффектов и комфортную процедуру для пациентов.

Продукція Septodont була протестована та схвалена вповноваженими органами в кожній з країн, де вони продаються, відповідно до найвимогливіших міжнародних і національних стандартів.

Це означає, що продукція Septodont витримала сотні реєстраційних і сертифікаційних тестів у всьому світі, що є явною ознакою її якості та надійності.

Користуючись продукцією Septodont, ви можете почуватися впевнено, знаючи, що ваш вибір відповідає світовим вимогам з охорони здоров’я та безпечності.

Щоб отримати детальну інформацію про компанію Septodont запрошуємо відвідати офіційний сайт.

www.septodontcorp.com