Відгуки

Мамонова Марина

Мамонова Марина

Хирург

Давно работаю с этой компанией. Покупаю анестетики Септанест, Скандонест и другие. Покупаю иглы, перчатки, салфетки и др. расходники. Иногда есть акции и скидки. Все заказы доставляются в срок. Приветливые вежливые менеджеры. Спасибо вам ребята! С вами приятно иметь дело. Всем рекомендую.
Сульженко Ірина Миколаївна

Сульженко Ірина Миколаївна

Хірург

Стаж роботи 33 роки, використовую Септонест протягом 20 років, потреба 100-150 карпул на місяць. Зручність замовлення, ціна-якість. Замовляю у офіційного дистриб'ютора.
Плакся Наталія Анатоліївна

Плакся Наталія Анатоліївна

Загальна практика

Наша компанія «Наш стоматолог» вже не один рік співпрацює с Кристал- Фарма, можемо поділитися тільки хорошими враженнями: по- перше, ввічливий , дисциплінований і грамотний менеджер, наш- Антон, по-друге, продукція , зокрема анестезія та бори, завжди в наявності , належної якості, сертифіковані, по- третє, доставка завжди вчасно і швидко. Дякуємо за співпрацю , з вами комфортно і приємно, а також безпечно працювати. Бажаємо успіхів і процвітання. Окрема подяка Антону за системність, чемність і витримку.
Рімша Олександр

Рімша Олександр

Хирург

Дуже задоволений роботою компаніі, особлива подяка менеджеру Олексію, який курирує Стоматцентр. Постійний зв'язок з клієнтами, чітка робота, відповідальність, якість. Задоволений якістю товарів. Працюємо далі! Курьери працюють як годинник!
Цимбалюк Богдан

Цимбалюк Богдан

Загальна практика

Якісний анестетики, швидко доставили, рекомендую)
Ланеді Ірина

Ланеді Ірина

Загальна практика

Вдячна команді Crystal за якісну роботу. Завжди замовляємо препарат Septanest в клініку, всі документи та сертифікати відповідності є.
Пишняк Олександр

Пишняк Олександр

Загальна практика

Работаю продукцией Септодонт уже более 20 лет.С компанией Кристалл -более 15 лет.Особенная благодарность Дмитрию.Всё очень оперативно,всегда предупреждает о наличии или отсутствии продукции.Можно всегда быть уверенным в его слове.Желаю дальнейшего процветания компании Кристалл. Септанест 1/200 работает гораздо мягче ,чем 1/100.Длительность анестезии практически идентична.Позволяет работать более 2 часов , принеобходимости.1 час - вообще без проблем.
Ольга (Політех-Сервіс)

Ольга (Політех-Сервіс)

Загальна практика

Септанест-хороший препарат. Наша клініка користується ним уже багато років. Усі наші лікарі задоволені цим анестетиком. Рекомендуємо. Сертифікований продукт. Приємні бонуси до покупки. Оперативна доставка. Менеджер Анна дуже ввічлива і компетентна.
Петренко  Ирина

Петренко Ирина

Ендодонтист

Товар сертифікований. Приємні бонуси до замовлення, фірмова упаковка, професійний персонал
Лопушанський Олександр

Лопушанський Олександр

Загальна практика

Дякую менеджеру Анні та компанії Crystal, за швидкість роботи і за те, що навіть у найважчий час залишалися на зв'язку!
Зубик Анна

Зубик Анна

Загальна практика

Отримала замовлення, усе супер. Дякую за швидку відправку та якісну , сертифіковану продукцію.
Гаврик  Олесь

Гаврик Олесь

Ортопед

Крутий анестеник. Користуюся більше 5 років.
Yevhen Kuzenko

Yevhen Kuzenko

Хірург

Септанест - один з найкращі препаратів який містить у складі артикаїн. Особливо привабливе той факт, що він містить мінимальну кількість консирвантів. Карпули мають м'ягке введення. В порівнянні з іншими анастетиками, які містять артикаїн, пацієнти не відмічають підпікання ясен при введенні. На відміну від Убістезіну я ніколи не мав ускладнень в своїй практиці. Використовував Септонеста і при полівалентній алергії під прикриттям Дексаметазон з Гідрокортизоном. Препарат має безліч переваг. Але існують і недоліки. Так раніше він випускався в моноблістерах. Кожна карпула запакована окремо. Це дуже зручно коли ти їм користуєшся в операційній. Я їм користуюсь постійно.
Сергій Сегін

Сергій Сегін

Загальна практика

Приємно працювати з компанією Crystal. Швидко, якісно, все на вищому рівні, починаючи від замовлення до отримання товару! Дякуємо за співпрацю, будемо постійними клієнтами)))
Ліза Плисюк

Ліза Плисюк

Загальна практика

Продукція Septodоnt найкраща. Довіряємо тільки Septanest, якість на найвищому рівні!!!! Компанія Crystal найнадійніша на ринку! Завжди все вчасно та швидко!!! Завжди є сертифікати якості що саме головне!!! Довіряємо тільки їм!!! Дякуємо!!
Ганоцький Артем

Ганоцький Артем

Загальна практика

С першого погляду всі анестетики однакові. І дійсно, в своєї практиці я користувався різноманітними препаратами і отримував стабільно більш/менш однакові результати. Тоді настає питання, навіщо платити більше? Обираючи Септанест, я покладаюсь на більш ніж 80річний досвід всесвітньо відомої, саме стоматологічної, компанії. До того ж це єдиний препарат, що проходе кінцеву стерилізацію в автоклаві. То теж саме, як стерилізоване молоко, що має довший термін зберігання. Тому окрім додаткової впевненості, це добрий привід для створення невеличкого складського запасу в клініці.
Александр Зорин

Александр Зорин

Загальна практика

Качеством данного товара полностью доволен. Буду и дальше заказывать у Crystal Dental