The Ukrainian official importer of Septodont’s products

Reviews

Maryna Mamonova

Maryna Mamonova

Surgeon

Давно работаю с этой компанией. Покупаю анестетики Септанест, Скандонест и другие. Покупаю иглы, перчатки, салфетки и др. расходники. Иногда есть акции и скидки. Все заказы доставляются в срок. Приветливые вежливые менеджеры. Спасибо вам ребята! С вами приятно иметь дело. Всем рекомендую.
Iryna Sulzhenko

Iryna Sulzhenko

Surgeon

Стаж роботи 33 роки, використовую Септонест протягом 20 років, потреба 100-150 карпул на місяць. Зручність замовлення, ціна-якість. Замовляю у офіційного дистриб'ютора.
Nataliia Plaksia

Nataliia Plaksia

General practice

Наша компанія «Наш стоматолог» вже не один рік співпрацює с Кристал- Фарма, можемо поділитися тільки хорошими враженнями: по- перше, ввічливий , дисциплінований і грамотний менеджер, наш- Антон, по-друге, продукція , зокрема анестезія та бори, завжди в наявності , належної якості, сертифіковані, по- третє, доставка завжди вчасно і швидко. Дякуємо за співпрацю , з вами комфортно і приємно, а також безпечно працювати. Бажаємо успіхів і процвітання. Окрема подяка Антону за системність, чемність і витримку.
Oleksandr Rimsha

Oleksandr Rimsha

Surgeon

Дуже задоволений роботою компаніі, особлива подяка менеджеру Олексію, який курирує Стоматцентр. Постійний зв'язок з клієнтами, чітка робота, відповідальність, якість. Задоволений якістю товарів. Працюємо далі! Курьери працюють як годинник!
Bohdan Tsymbaliuk

Bohdan Tsymbaliuk

Prosthodontist

Вдячна команді Crystal за якісну роботу. Завжди замовляємо препарат Septanest в клініку, всі документи та сертифікати відповідності є.
Iryna Lanedi

Iryna Lanedi

General practice

Септанест-хороший препарат. Наша клініка користується ним уже багато років. Усі наші лікарі задоволені цим анестетиком. Рекомендуємо.
Oleksandr Pyshniak

Oleksandr Pyshniak

General practice

Работаю продукцией Септодонт уже более 20 лет.С компанией Кристалл -более 15 лет.Особенная благодарность Дмитрию.Всё очень оперативно,всегда предупреждает о наличии или отсутствии продукции.Можно всегда быть уверенным в его слове.Желаю дальнейшего процветания компании Кристалл. Септанест 1/200 работает гораздо мягче ,чем 1/100. Длительность анестезии практически идентична. Позволяет работать более 2 часов, при необходимости. 1 час - вообще без проблем.
Olha (Polytech-Service)

Olha (Polytech-Service)

General practice

Септанест-хороший препарат. Наша клініка користується ним уже багато років. Усі наші лікарі задоволені цим анестетиком. Рекомендуємо. Сертифікований продукт. Приємні бонуси до покупки. Оперативна доставка. Менеджер Анна дуже ввічлива і компетентна.
Iryna Petrenko

Iryna Petrenko

Endodontist

Товар сертифікований. Приємні бонуси до замовлення, фірмова упаковка, професійний персонал

Oleksandr Lopushanskyi

General practice

Дякую менеджеру Анні та компанії Crystal, за швидкість роботи і за те, що навіть у найважчий час залишалися на зв'язку!
Anna Zubyk

Anna Zubyk

General practice

Отримала замовлення, усе супер. Дякую за швидку відправку та якісну , сертифіковану продукцію.

Oles Havryk

Prosthodontist

Крутий анестеник. Користуюся більше 5 років.

Yevhen Kuzenko

Surgeon

Септанест - один з найкращі препаратів який містить у складі артикаїн. Особливо привабливе той факт, що він містить мінимальну кількість консирвантів. Карпули мають м'ягке введення. В порівнянні з іншими анастетиками, які містять артикаїн, пацієнти не відмічають підпікання ясен при введенні. На відміну від Убістезіну я ніколи не мав ускладнень в своїй практиці. Використовував Септонеста і при полівалентній алергії під прикриттям Дексаметазон з Гідрокортизоном. Препарат має безліч переваг. Але існують і недоліки. Так раніше він випускався в моноблістерах. Кожна карпула запакована окремо. Це дуже зручно коли ти їм користуєшся в операційній. Я їм користуюсь постійно.

Serhii Sehin

General practice

Приємно працювати з компанією Crystal. Швидко, якісно, все на вищому рівні, починаючи від замовлення до отримання товару! Дякуємо за співпрацю, будемо постійними клієнтами)))
Liza Plysiun

Liza Plysiun

General practice

Продукція Septodоnt найкраща. Довіряємо тільки Septanest, якість на найвищому рівні!!!! Компанія Crystal найнадійніша на ринку! Завжди все вчасно та швидко!!! Завжди є сертифікати якості що саме головне!!! Довіряємо тільки їм!!! Дякуємо!!
Artem Hanotskyi

Artem Hanotskyi

General practice

С першого погляду всі анестетики однакові. І дійсно, в своєї практиці я користувався різноманітними препаратами і отримував стабільно більш/менш однакові результати. Тоді настає питання, навіщо платити більше? Обираючи Септанест, я покладаюсь на більш ніж 80річний досвід всесвітньо відомої, саме стоматологічної, компанії. До того ж це єдиний препарат, що проходе кінцеву стерилізацію в автоклаві. То теж саме, як стерилізоване молоко, що має довший термін зберігання. Тому окрім додаткової впевненості, це добрий привід для створення невеличкого складського запасу в клініці.

Oleksandr Zorin

General practice

Качеством данного товара полностью доволен. Буду и дальше заказывать у Crystal Dental.